سرویس های ما
در ساختمانهای با گستردگی در سطح (عریض) که اخیرا در کشور نیاز به این نوع ساختمانها و در نتیجه ساخت آنها رشد فزاینده­ای داشته است، به جهت کاهش اثرات حرارتی و لرزه­ای در سازه با توجه به ابعاد، آن را به چند بلوک تقسیم نموده و با در نظرگیری ضوابط، فاصله­ای بین آنها ایجاد می­نمایند. این فاصله که اصطلاحا درزهای انبساط یا انقطاع نامیده می­شوند، در معماری ساختمانها می­بایست به نحوی پوشانده شود که عملکرد مناسبی در جهت حفظ خاصیت درز داشته و تناسب قابل قبولی با نازک­کاری بوجود آورده و کاربری ساختمان را حفظ و یا حتی ارتقا بخشد.
از جمله پر کاربردترین موارد آنها می توان به انواع لوورهای آلومینیومی (sun shader)، فلاشینگ­های بام، ضربه گیرهای کنج، گردگیر کفش (پادری) آلومینیومی، المانهای مخصوص پارکینگها، هندریل­ها، المانهای نما و مواردی از این دست اشاره نمود.
با توجه به نیاز ساختمان های مدرن به تجهیزات پارکینگ و  استفاده از آنها جهت محافظت و زیبایی در پاکینگ و همچنین استفاده تز تجهیزات مدرن جهت آبرو ها و کانال های آب شرکت پارس پی در این زمینه هم با توجه به نیاز جامعه محصولات متنوعی در دست تولید دارد.
پوشش سقفهای شیبدار با حفظ کارایی مناسب در آببندی، حصول زیبایی بصری و دارا بودن عمر مفید طولانی از فاکتورهای مهم در انتخاب نوع این پوششها می­باشد.
تسمه های فولادی آجدار جهت مسلح سازی ترانشه های خاکی استفاده می شود که منطبق با ضوابط استاندارد در این تسمه ها تولید می گردد.
لزوم ایجاد تنوع و ایمنی در نماهای خارجی ساختمانها بخصوص در ساختمانهای بلند مرتبه، استفاده از مصالح و شیوه های اجرایی نوین را بیش از پیش ضروری میدارد. لذا این شرکت عمده فعالیت خود در این زمینه را بر استفاده از مصالح نوین با خواص متناسب با نیاز پروژه و با بهای قابل رقابت با مصالح سنتی معطوف ساخته است.در زمینه بازسازی و رنگ ساختمانهای قدیمی خصوصا ساختمانهای بلند مرتبه که نمای آنها دچار عارضه و کثیفی شده است این شرکت آماده رساندن خدمات مهندسی و فنی در این زمینه است و ترمیم و بهسازی و زیبا سازی نمای آنها می باشد.
پروژه های ما
  • ما برای طراحی,تولید و اجرای سیستم های نوین و خاص ساختمانی در کنار شما هستیم.
شرکت مهندسی ساختمانی پارس پی
شرکت مهندسی ساختمانی پارس پی با هدف نقش آفرینی در سازندگی و عمران کشور با بهره گیری از توانمندیها و دانش بومی و ملی پا به عرصه صنعت ساختمان کشور نهاده است. در این راستا ارتباط مناسب و تنگاتنگی با دانش آموختگان و شرکتهای دانش بنیان معتبرترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف داشته و در اجرای پروژه های خود از این امتیاز بهره برده و با تاکید بر استفاده حداکثری از تخصص نیروها و توان تولید داخلی گام در این راه نهاده است.
گوپله خاتم الانبیا دانشکده فنی سامان بیس بنیاد مستضعفان آریان نگین کیش iransaze
برچسب ها : پارس پی