طراحی، تهیه و اجرای انواع نماهای ساختمانی

لزوم ایجاد تنوع و ایمنی در نماهای خارجی ساختمانها بخصوص در ساختمانهای بلند مرتبه، استفاده از مصالح و شیوه های اجرایی نوین را بیش از پیش ضروری میدارد. لذا این شرکت عمده فعالیت خود در این زمینه را بر استفاده از مصالح نوین با خواص متناسب با نیاز پروژه و با بهای قابل رقابت با مصالح سنتی معطوف ساخته است. انواع نماهای ساختمانی قابل ارایه به شرح ذیل می باشد.

1-پوشش سنگدانه ای (مینرال یا گرانولیت):
این نوع نما جایگزین نماهای سیمانی و سیمان شسته بوده و با مزایایی از قبیل بها،وزن عمر مفید،سرعت اجرا،تنوع رنگ ،قابلیت شستشو و...بهینه تر نسبت به رقبای سنتی خود،گزینه ی مناسب تری محسوب می گردد اجزای تشکیل دهنده شامل سنگدانه های طبیعی به همراه چسب و رزین مخصوص می باشد که در صورت نیاز مشخصات فنی کامل در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد.

نحوه اجرا به وسیله ماله فلزی بر روی سطوح صاف می باشد.

                 2-پوشش رنگی نما(ساده و بافت دار):
پوشش رنگی نماهای بافت دار به اشکال مختلف با تنوع رنگی بسیار بالا که با بها و کیفیت مناسب ،نمای زیبا و کارآمدی را پدید می آورد.
لازم به ذکر است جنس این نوع پوششها در انواع مختلف با خواص ویژه بوده که از مهمترین آنها می توان به پوشش الاستیکی با خاصیت ارتجاعی و آب گریزی بالا اشاره نمود.
نحوه اجرا:اجرا با غلتک مخصوصی بر روی سطوح صاف و پرداخت شده.

 

                


3-پوشش رنگی ساده نما:
این نوع پوشش که ارزانترین نوع پوشش نما محسوب می شود،با سرعت بسیار بالاقابل اجرا بوده،قابلیت شستشو داشته وانواع مختلف با خواص ویژه قابل ارائه می باشد.
نحوه اجرا:بوسیله غلتک و یا اسپری بوسیله پمپ رنگ بر روی سطوح صاف و پرداخت شده.
لازم به ذکر است در صورت نیاز مشخصات فنی مربوطه در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت.

 

         


4-نماهای آلومینیومی:
یکی از شناخته شده ترین نماهای ترکیبی و مدرن،استفاده از لوورهای آلومینیومی با تقاطع و اشکال مختلف می باشد.این نوع نما علاوه بر ایجاد زیبایی بصری ،به لحاظ عملکردی نیز با تنظیم خواص و زوایای قرارگیری آنها در میزان نور ورودی به فضاهای ساختمان تاثیر گذار است.
زیر سازی این نوع نما معمولا بوسیله آهنکشی انجام می پذیرد و سپس المانهای سازه ای آن بر روی آهنکشی مذکور نصب می گردد و در نهایت لورها با تنظیم زاویه و فواصل دلخواه نصب می گردند.

 

      

 

*برای دریافت قیمت ها و اطلاعات اجرایی پوشش نمای ساختمان با شرکت تماس بگیرید*